Jak wygląda wizyta Mikołaja?

Krok 1

Aby zamówić wizytę Świętego Mikołaja do domu należy wysłać zgłoszenie poprzez naszą stronę lub zadzwonić na numer 508 924 590. W zamówieniu należy podać datę wizyty, preferowaną godzinę, liczbę uczestników wizyty i oczywiście adres pod jaki ma się udać nasz Święty. W zamówieniu musi znaleźć się również numer telefonu na jaki Mikołaj wyśle SMS – będzie to znak, że zajechał już ze świąteczną wizytą pod Twój dom.

 

Krok 2

W ciągu 24 godzin Twoje zamówienie zostanie potwierdzone mailem lub telefonicznie. Jeśli godzina, którą podałeś jest już zajęta – jeden z Elfów Mikołaja zadzwoni do Ciebie, aby ustalić inną. Zostaniesz poinformowany również o numerze telefonu do Mikołaja.

 

Krok 3

Mikołaj uwielbia rozmawiać z dziećmi – aby zapewnić komfort i sprawić dziecku większą radość – pragnie dowiedzieć się co nieco o maluchu. Za pośrednictwem maila otrzymają Państwo kwestionariusz z kilkoma pytaniami dotyczący dziecka. Znajdzie się w nim punkt otwarty – aby rodzice mogli dopisać ważne informacje, które nie są poruszane w pytaniach. Po ustaleniu szczegółów odwiedzin Mikołaja, należy wpłacić całą kwotę za wizytę na podany numer konta.

 

Krok 4

Kiedy w końcu nadchodzi czas wizyty, Mikołaj zostawia zaprzężone sanie w renifery pod domem i daje Ci znak (sygnał lub SMS), że już nadjechał. Prezenty odbiera we wcześniej umówionym miejscu i już jest gotowy do wizyty! Dzieci z pewnością nie mogą się już doczekać tego wyjątkowego gościa.

Najpierw rozlega się mosiężny dźwięk świątecznego dzwonka. Następnie do uszu wszystkich dociera donośnie „Ho! Ho! Ho! Wesołych Świąt! Czy są tu grzeczne dzieci!?”. W drzwiach pojawia się długo wyczekiwany Mikołaj – w pięknym czerwonym stroju, z długą, siwą brodą i oczywiście workiem pełnym prezentów! (Radzimy przygotować aparaty fotograficzne – miny dzieci w takiej chwili są bezcenne  )

Po zaproszeniu Mikołaja do domu, zaczyna się rozdawanie prezentów. Wizyta trwa ok. 15 – 20 min. Czas ten pozwoli na rozdanie wszystkich upominków, wierszyki czy też piosenki a także na rozmowy o tym kim chcemy zostać jak dorośniemy.

 

A na koniec…

Mikołaj żegna się z dziećmi i pozostałymi gośćmi. Ponieważ inne dzieci czekają na jego wizytę, musi się śpieszyć. Ma tylko jedną noc na odwiedziny!